Alnus drukarnia internetowa online drukarnia cyfrowa Kraków  zakladka fotokalendarz zakladka fotoalbum
 
drukarnia internetowa cyfrowa online banner 1 drukarnia internetowa cyfrowa online banner 2 drukarnia internetowa cyfrowa online banner 3 drukarnia internetowa cyfrowa online banner 4

Realizacja i wysyłka

Czas realizacji zleceń w naszym serwisie obowiązujący od dnia 01.01.2013 r.

Czas realizacji zamówienia podajemy licząc tylko dni robocze. Dniami roboczymi są dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Kalendarze drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin roboczych od momentu zatwierdzenia projektu i dokonania płatności online. W tym czasie kalendarz jest drukowany, pakowany oraz, w zależności od wybranej opcji, przygotowywany do odbioru własnego lub wysyłany.

Termin dostawy

Czas, po jakim zamówiony produkt trafia do Twoich rąk, to łączny czas potrzebny nam na wydruk, wykończenie i przygotowanie Twojego zlecenia do wysyłki oraz jakiego potrzebuje poczta lub kurier na jej dostarczenie.

Przesyłki na terenie Polski są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu 2 dni roboczych (przesyłką priorytetową) lub przez firmę kurierską w ciągu 1 dnia roboczego, licząc od dnia nadania przez drukarnię.

Koszt przesyłki jest doliczany do kosztu produktów znajdujących się w Twoim koszyku. Obie te kwoty (koszt produktów i koszt wysyłki) dają w sumie ostateczny koszt zlecenia. Jest on podawany do Twojej informacji na ekranie po wypełnieniu formularza zamówienia. Formularz zawiera Twoje dane, jako zamawiającego, wybrany sposób dostawy, formę płatności i kwotę do zapłaty.